Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Balneário Camboriú te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar Balneário Camboriú, gelegen op slechts 150 meter verwijderd van de Morro da Aguada en op 25 minuten loopafstand van het Cristo Luz monument. Dit appartement van 32 m² kan tot 3 huisvesten.
Dit 1-badkamer appartement heeft een locatie aan het strand binnen handbereik van het North Pontal Deck. Het Complexo Turístico do Morro do Careca ligt binnen 20 minuten lopen van deze accommodatie. Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar is ook vrij dicht bij Prainha gelegen.
Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een patio en een woonkamer, evenals uitzicht over de zee. Bij de accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort.
Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand Praia dos Amores2,3 km
- Winkelcentrum Praia Camboriu2 km
- Unipraias Park2,3 km
- cristo luz1,8 km
- Bus Station3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Fitnesscentrum
- Openluchtbad
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar.
Als gasten bij Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Balneário Camboriú bezoeken, de Morro da Aguada (150 m) en het Complexo Turístico do Morro do Careca, gelegen op 20 minuten lopen. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf dit strand Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van dit strand Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar te boeken?
De prijs van het boeken van Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar is $71. - ❓
Beschikt dit strand Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar over parkeergelegenheid?
Dit strand Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 32 vierkante meter. - ❓
Heeft Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar een eigen zwembad?
Internacional Residence C Linda Vista Beira Mar heeft, natuurlijk, een zwembad.